Samsung S9 & S9+ Güncelleştirmeleri ve Daha Fazlası…


Samsung tarafından bildirildiği gibi Galaxy S9 ve Galaxy S9 + yeni bir yazılım güncellemesi almaya başladı. Galaxy S9 ve Galaxy S9 + için yapılan en son güncellemenin, daha önce Galaxy S10 ailesine özel olarak görmüş olduğumuz ve daha iyi  deneyim sağlayan AR Emoji için özelleştirme seçeneklerinin getirdiği söyleniyor. Ek olarak güncelleme,Çağrı ve Mesaj  için süreklilik desteğini içermektedir. Geçen hafta şirketin Brezilya’daki Galaxy S9 için Temmuz ayı Android güvenlik yamasını piyasaya sürdüğü bildirildi. Global sürümlerde yayınlanan son güncelleme ayrıca kamera kararlılığı geliştirmelerini de içeriyordu.

 

SamMobile tarafından yayınlanan bir rapora göre, Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9 + için en son yazılım güncellemesi G96 * FXXU6CSG8 yapı numarasını getiriyor. Güncellemenin, Almanya’daki Galaxy S9 telefonlarının Exynos işlemcili verisyonları için mevcut olduğu söyleniyor. Güncelleme 533 MB civarında bir büyüklüğe sahip görünüyor ve OTA halinde kullanıcılara sunuluyor..

Geçen yılki Samsung amiral gemilerindeki yeni güncellemenin genel düzeltmelerin yanı sıra AR Emoji için çeşitli özelleştirme seçenekleri sunduğunu bildirmektedir. Ayrıca AR Emoji özelliğinin arayüzünün güncellendiği bildirildi.

.AR Emoji

 

Samsung Galaxy S9 ve S9+ için en yeni yazılım güncellemesi, kullanıcıların Galaxy tablet üzerinden sesli aramaları kabul etmelerini ve metin mesajları almalarını sağlayan Arama ve Mesaj Sürekliliği desteğini içerdiğini söylemiştik. Bu özellik sunmuş olduğu bu süreklilik deneyimi sağlamak için Samsung hesabınıza ihtiyaç duyuyor. Bu Apple’ın cihazlarında kullandığı Handoff özelliğine benzer  bir özellik olduğunu da söylemeden geçmeyelim.

Belirtildiği gibi, en son yazılım güncellemesi başlangıçta Almanya’da yayınlanmış durumdadı.Ülkemizde kısa süre içerisinde gelmesini bekliyoruz. Güncellemeyi kontrol etmek için Ayarlar > Yazılım güncelleme > indir ve yükle seçeneğine giderek Galaxy S9 veya Galaxy S9 + cihazınıza sunulup sunulmadığını kontrol edebilirsiniz .

Samsung S9

 

Eğer bu yazımızı beğendiyseniz diğer yazılarımızıda buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

 

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Sizin Tepkiniz Nedir?

süper süper
1
süper
bilgilendirici bilgilendirici
0
bilgilendirici
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim
beğendim beğendim
0
beğendim
Düşündürücü Düşündürücü
0
Düşündürücü

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı