NETFLİX’DE ŞUBAT VE MART AYINDA BİZLERİ NELER BEKLİYOR ?


Dünya’da izlenme sayıları gün gün artan Netflix adeta yerini Twitter İnstagram gibi insanlara benimsetmiş hatta kimi zaman daha iyi olduğuda savunulan bir yayın organı olmuştur.

Yapıtlarının bir çoğu gündem olan Netflix’de dilerseniz Şubat ve Mart Ayında neler yayınlanacak bir göz gezdirelim;

İÇERİK ADIKATEGORİTARİH
Always a WitchDiziler1 Şubat 2019
DEAR EXFilm1 Şubat 2019
Russian DollDiziler1 Şubat 2019
Velvet BuzzsawFilm1 Şubat 2019
Ray Romano:Right Here, Around the CornerSTAND-UP KOMEDİ ÖZEL5 Şubat 2019
High Flying BirdFilm8 Şubat 2019
Nailed It:MexicoDiziler8 Şubat 2019
One Day at a TimeDiziler8 Şubat 2019
Dating AroundDiziler14 Şubat 2019
 
Ken Jeong:You Complete Me,HoSTAND-UP KOMEDİ ÖZEL14 Şubat 2019
Larry Charles Sunar:Komedinin Tehlikeli DünyasıDiziler15 Şubat 2019
The Breakers UpperersFilm15 Şubat 2019
The Umbrella AcademyDiziler15 Şubat 2019
Go! Vive a Tu ManeraDiziler22 Şubat 2019
PaddletonFilm22 Şubat 2019 

Paris est à Nous

 Film 22 Şubat 2019
 The Boy Who Harnessed the Wind Film 1 Mart 2019
 Triple Frontier Film Mart 2019
 Turn Up Charlie Diziler 15 Mart 2019
The DirtFilm22 Mart 2019
The HighwaymenFilm29 Mart 2019
   

Yayın akışı önümüzdeki 2 ay içerisinde böyle gelin birazda bu filmleri,dizileri inceleyelim öne çıkan hikayelerinden bahsedelim.

Always a Witch

Dizimiz adından da anlaşıldığı üzere bir çeşit cadı dizisidir. Dizide beyaz bir adama aşık olan ana karakterimiz Carmen bunun cezasını ödemek üzere, kazığa bağlanır ancak ölmeden önce yaşlı bir büyücü tarafından bir kurtuluş yolu sunulur bu yol ise güçlerini kullanıp cadılara inanılmadığı zamanlara yani günümüz Kolombiya’sına gönderilir yeni dostlar yeni üniversite edinir ancak unutmayalım ki o hala bir cadı.

Buyurun fragmanına göz atabilir buradan da Netflix üzerinden diziye erişebilirsiniz;

DEAR EX

Bir çeşit dram filmiyle karşımızda bu kez Tayland’lılar Ana karakterimiz bir anne eşinin vefatından sonra sigorta poliçesini değiştirdiğini görüyor ve Jay isminde bir oğlu daha olduğunu öğreniyor ancak daha küçük olan bu Jay evde yaşamakta yeni ailesine uyumunda zorlanacaktır ve o zorlukların büyük kısmını ağabey olan karakterimiz yaşatacaktır.

Anne olmanın zorluğuna defalarca değinilen dram ağırlıklı bir filmdir.

Netflixden izlemek için buraya tıklayabilir,alttan ise fragmanına göz atabilirsiniz.

Russian Doll

Bir new york gecesinde ana karakterimizin gittiği partide başlıyor herşey,

partiden defalarca çıkmayı deneyen Nadia(Natasha Lyonne) her defasında ölüp kendini parti lavabosunda bulacaktır çıkılamaz bir döngüye giren Nadia partiden çıkmak için farklı yollar deniyecektir, komik sahnelerin olduğu aynı zamanda ana karakterin her seferinde değişik yollarını izleyeceğimiz güzel bir yapıt olduğunu düşündüğümüz bir dizidir.

Netflix üzerinden izlemek için buraya tıklayabilir,altta ise fragmanına göz atabilirsiniz.

Velvet Buzzsaw

Çağdaş sanat galerisinde başlayan bu film ilerleyen zamanlarında yapılan çizimler insanlara saldırmaya ve adeta resmen çizimler canlanmaya başlıyor,gerilim seviyesi üst düzey olan bir film gerçekten fragmanından anlaşıldığı üzere kaliteli bir gerilim filmi bizleri bekliyor.

Netflix’den filmi izlemek için buraya tıklayabilir, fragmanını alttan izleyebilirsiniz.

Ray Romano:Right Here, Around the Corner

23 Yıl aradan sonra tekrardan standup sahnelerine dönen Ray Romano netflix özel yayınını kaçırmamak şart diyebiliriz, arkadaş seçme, evlilikte hayatta kalma ve yaşlı olmak ile genç olmamak arasındaki farkı bilme üzerine tavsiyelerde bulunacağı bu standup’a 5 Şubat günü tüm Dünya ile aynı anda Netflix’den seyredebilirsiniz detaylı bilgi için tıklayınız.

High Flying Bird

Profesyonel basketbol lokavtı esnasında,Oyuncu menejeri Ray Burke, kendisini lig oyuncularıyla çarpışırken bulur,kariyeri söz konusu olsa da,Ray daha büyük riskler almaya isteklidir, bu riski elde edebilmek için yalnızca 72 saati olan Ray tüm profesyonel maç kurallarını değiştirecek bir açık bularak tüm güçlü oyunculara karşı üstünlük elde eder.

Buyurun fragmanı;

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Nailed It: Mexico

Tüm ev hanımlarının ve fırıncıların 10.000$ için yarıştıkları yemek yapma yarışması diyebiliriz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

One Day at a Time

İlk sezonu 13 bölüm olan bir çeşit amerikan ailesini konu alan bir dizi,3.sezonuna 8 şubatta devam edecektir.

Dizi hakkında detaylar için tıklayınız.

Fragmanını alttan seyredebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=wNFFleycS8k

DATİNG AROUND

Bir çeşit izdivaç programı tadına her bölümünde 5 çiftin ilk buluşmalarını konu alıyor bakalım kimler ikinci buluşmayı yapmak isteyecek,gerçek dokunuşlar gerçek hisleri anlattığından bahsedilmek istenmiş ancak ülkecek izdivaç programlarından sıkılmışken çok tavsiye etmeyiz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ken Jeong: You Complete Me, Ho

Bir başka stand-up şovuyla daha karşımızda Netflix konuya çok girmeden stand-up diyip geçmek istiyorum sizler detaylı bilgileri buradan öğrenebilirsiniz.

Larry Charles Sunar: Komedinin Tehlikeli Dünyası

Değişik bir konsepti olan dizi, çeşitli ülkeleri gezerek onların komedi geçmişini anlatıyor,stand-up geçmişlerinden şovlarından bahsediliyor.

Komedi severlerin zevkle izleyeceğini düşündüğüm bir yapıt.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

The Breaker Upperers

2 Kız arkadaş bir erkek tarafından reddedildikten sonra belli bir miktar para üzerine evli insanları ayırma kurumu gibi bir kurum kurarlar başlarından geçen hikayeleri anlatan komedi filmi detayları buradan bakabilirsiniz.

Buyurun buda fragmanı;

THE UMBRELLA ACADEMY

1989 yılında 43 bebek doğar ancak bu bebekler daha öncesinde hiç bir gebelilk belirtisi vermeden ansızın doğarlar 43’üde aynı anda farklı kadınlardan Dünya’ya gelirler Sir Reginald Hargreeves bu bebeklerin 7’sini evlat edinir bunlarla Dünyayı kurtarmak üzere bir ekip kurmak istesede,20 li yaşlarına gelmeden aile dağılır ve henüz 6 kardeş sağken 7. kardeşin ölümüne bir araya gelirler üvey babalarının ölümü üzerine araştırma yaparlar.Ancak birbirlerinden farklı yetenekleri onları uyum sağlamakta zorluk yaşatırken,yaklaşmakta olan bir küresel kıyamet tehditi işi daha da zorlaştıracaktır.Kod portalı ekibi olarak bu dizi gerçekten favorilerimizden ve beklediğimiz dizilerden birisidir.

Detaylı bilgi için buraya tıklayabilir,alttan da fragmanı izleyebilirsiniz.

Go! Vive a Tu Manera

Arjantin yapım gençlik dizisinin ilk sezonu 15 bölüm olacak,22 şubatta izleyicilerle buluşacak olan bu dizi bir lisede geçecek,müzik dans,eğlence ve tabiki iç çatışmalar dizinin konusundan bahsedersek,Yetenekli Mia prestijli bir dans okulundan burs kazanır ancak okulun sahibinin moda düşkünü kızının gözüne batar ve Mia ile aralarında çatışma başlar.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Fragmanı alttan izleyebilirsiniz.

Paddleton

Ölümcül paddleton kanser teşhisi konulan orta yaşlı bir adam ve en yakın arkadaşı aynı zamanda komşusunun değişen yaşantısını konu ediniyor.

Arkadaşının pes etmemesi için uğrassada arkadaşı kendisini öldürmesi için ondan yardım ister.

Dostluklarıyla kanserle mücadele eden 2 arkadaşın yaşantısını seyredeceğiz,detaylı bilgi için tıklayınız.

Fragmanını alttan izleyebilirsiniz

Paris est à Nous

Anna yirmili yaşlarında genç bir Parisli. Bir uçak kazasında yakın bir ölümden kaçan Anna, bu kaza hayatındaki olayları hatırlatır. Paris sokaklarında, patlamaya hazır bir şehirde, şimdi ve geçmiş, rüya ile gerçeklik arasında kalmış durumda.

Paris sokaklarında geçen bu film Fransız yapım olmakla birlikte hakkında çok fazla bir Türkçe kaynak bulunmamaktadır.

Detaylı bilgi için tıklayınız

The Boy Who Harnessed the Wind

Rüzgarı dizginleyen çocuk, hikayesini aynı isimli kitapdan alan film,maddi sıkıntılardan dolayı 13 yaşında okulundan atılan zeki bir çocuğun hikayesi anlatılıyor.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Fragmanını alttan izleyebilirsiniz.

Triple Frontier

Beş eski özel kuvvetler operasyon askeri,bir soygun planlamak için bir araya gelir.

Bu beş kişinin hedefi şiddetiyle tanınan ünlü bir kartelin servetidir,yaşadıkları hayatta kalma zorluklarıyla sınırları bastırılacak olan bu ekip çeşitli zorluklarla yüzyüze gelecektir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Fragmanını alttan izleyebilirsiniz.

Turn Up Charlie

Dizide Dj’liğe meraklı olan Charlie dj’likte başarı elde edemeyince,arkadaşı ona farklı bir teklifle gelir en yakın arkadaşının bebeğine bakıcılık yapmak.

Başına gelecek olaylar dizinin komedisini yansıtan unsur olucaktır,Charlie rolünde üstelik ünlü aktör Idris Elba yer alıyor.

İnternete henüz fragmanı düşmemiştir,netflixde yer alan bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

The Dirt

Rock’n Roll tarihinin en ünlü gruplarından biri olan “Mötley Crüe” grubunun yaşamını anlatan bir oto biyografik dizi diyebiliriz,netflixde görüntülemek için tıklayabilirsiniz.

Fragmanı bulunmamaktadır

The Highwaymen

Bonnie ve Clyde’ı yakalayand dedektiflerin şimdiye kadar anlatılmamış hikayesi anlatılıyor,FBI’ın tüm ekipleri ve en yeni adli tıp teknolojisi ülkenin gelmiş geçmiş en kötü üne sahip iki suçlusunu yakalamaya yetmeyince, Teksas Eyaleti Özel Polis Biriminin iki eski üyesi (Kevin Costner ve Woody Harrelson) bu işi halletmek için sezgilerini ve eski usulleri kullanmak zorunda kalıcaktırlar.

Çekimlerden Görsel

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Netflix henüz fragman yayınlamamıştır.

Sizlere önümüzdeki 2 ay boyunca Netflix yayın akışını derlemiş bulunuyoruz okuduğunuz için teşekkür ederiz-Kod Portalı Ekibi


[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Sizin Tepkiniz Nedir?

süper süper
0
süper
bilgilendirici bilgilendirici
0
bilgilendirici
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim
beğendim beğendim
0
beğendim
Düşündürücü Düşündürücü
0
Düşündürücü
Batu

Hayalperest bir kişiliğe sahibim, bu kişiliğimi yazdığım makalelerde kullanırken, aynı zamanda izlediğim dizi, filmlerde ve çokça okuduğum çizgi romanlarda buluyorum.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı